В сільській бібліотеці пройшов конкурс "Найкращий читач - 2014"

Мета даного конкурсу – формування у дітей потреби до систематичного читання шляхом популяризації найкращої світової та української літератури для дітей , вироблення навичок самостійної роботи з книгою. Якщо читання - це індикатор розвитку суспільства, то дитяче читання - це показник ставлення суспільства до свого майбутнього. Підтримувати, захищати, стимулювати дитяче читання - це будувати майбутнє вже тепер: віднаходити дієві інструменти позитивної динаміки соціокультурних змін, передбачати і впливати на результати суспільного поступу в контексті світових цивілізаційних зрушень в умовах інтеграції або регіоналізації.

Конкурс «Найкращий читач – 2014» – свято книги , і тих хто любить це нетлінне і вічне творіння людства. У „Повісті минулих літ” читаємо «Велика користь від навчання книжкою. Книги - мов ріки, що наповнюють собою увесь світ, це джерело мудрості, в книгах – бездонна глибина». І цей вислів підтримав відомий український письменник Іван Франко продовживши «… і хто пірне до дна , той дивнії перли виносить».

Дійсно, читаючи, ми отримуємо естетичну насолоду, стаємо розумнішими, отримуємо знання, стаємо цікавими співрозмовниками. Всі ми знаємо, що є такий вислів: «Скажи мені з ким ти дружиш і я скажу хто ти». За таким же правом можна сказати: «Скажи мені, що ти читаєш, і я скажу тобі, хто ти».

Участь в конкурсі узяло 13 чоловік. Для оцінювання дітей було обране компетентне журі. Голова журі була Бобух Олена Вікторівна, члени журі Ступак Анна Сергіїіна, Кіяшко Микола Вікторович. На конкурс діти представили свої читацькі щоденники, улюблену книгу , твір,малюнки до свого улюбленого твору,своє хобі, відповідали на питання вікторини та журі. Діти подивилися три відеоролика «Книга друг, знає все навкруг», «Як потрібно поводитися в бібліотеці», мультфільм «Гришкины книжки». В кінці свята пройшла безпрограшна лотерея і журі визначила 2 переможця. 1 місце і звання «Найкращий читач -2014 » отримала Гончарова Єлизавета учениця 6 класу, 2 місце і звання «Найкращий читач- 2014» отримала Нефьодова Анна учениця 8 класу. Переможці отримали почесні грамоти, а учасники свята отримали дипломи за участь в конкурсі./Files/images/IMG_0764.JPG

Накращий=учасники конкурсу

учасникиДень Святого Валентина

Година пам'яті15 лютого - день вшанування учасників бойових дій на території інших держав: «Їх долі обпалені війною» - година пам’яті